bugüngündem
bugün
/
 1. 3
  +
  -entiri.verilen_downvote
  milliyetçi hareket partisi kocaeli milletvekilidir. meclisin başkan vekilliği ve içişleri bakanlığında bulunmuştur. demir gibi sert bir kadın, erkek adamı korkutanlardan.
 2. 0
  +
  -entiri.verilen_downvote
  mhp barajı geçmek istemiyorum artık yorulduk partiyi kapatalım'da gidelim havasına girmiş demek ki.
 3. 0
  +
  -entiri.verilen_downvote
  intihar ediyor.
  0mhp ediyor akşener niye etsin olm - aris velouchiotis 18.09.2015 16:23:56 |#3292162
  0yooo - nabu 18.09.2015 16:24:53 |#2767042
  0look the tabela 1 kasim'da - aris velouchiotis 18.09.2015 16:26:31 |#3293855
  butun yorumlari goster (4)
 4. -3
  +
  -entiri.verilen_downvote
  bu kadının en büyük vasfı ne, cidden merak ediyorum. sevmem bu tarz insanları. din, dil, ırk muhabbeti üzerinden insanları bölüp ayrıştıran partileri de sevmem. partiler ve siyasetçiler toplumun geneline hitap edebilmeli. bence bu kadında o vasıflar yoktu. siyasilerin %99.9'unda olmadığı gibi.
  1meral akşener'in ırk üzerinden yaptığı bir açıklamayı gösterir misin? - werehere 13.04.2017 21:17:06 |#3179447
 5. 3
  +
  -entiri.verilen_downvote
  vasıfsız değil aksine kaliteli bi insandır. ırk olarak değil vatan sevgisiyle konuşuyor.
 6. 2
  +
  -entiri.verilen_downvote
  Meclisteki belki de tek 'Anadolu Kadını' idi.Birçok erkeğe taş çıkartacak bir mizacı vardı ve en sevdiğim kadın siyasetçiydi.MHP ne yapmaya çalışıyor,merak konusu.Tuğrul Türkeş bile partiden 'kaçtıysa' bariz bir sorun var demektir.
 7. 1
  +
  -entiri.verilen_downvote
  acayip baskın karakteri var bu hatunun. her türlü iş yapar kendisi. link
 8. 0
  +
  -entiri.verilen_downvote
  sinan oğan, koray aydın, ümit akdağ ve devlet bahçeliyle beraber mhp genel başkan adayı . bu işte bahçeliyi yeniden genel başkan yapar. bu adamların birleşip tek aday çıkarmaları gerekirdi. benim gönlüm ümit akdağdan yana. edit: ümit özdağ.
 9. 1
  +
  -entiri.verilen_downvote
  ben de genel başkan olmasını isterim. biraz degisirler belki amk.
 10. 3
  +
  -entiri.verilen_downvote
  mhp nin başında görmek istediğim kadındır
 11. 1
  +
  -entiri.verilen_downvote
  mhp'de bir sonraki koltuk sahibi...
 12. 0
  +
  -entiri.verilen_downvote
  türkiye'nin kurtuluşu , mhp nin %25 bantına çıkmadığı sürece mevcut iktidarın değişme şansı yok gibi,
 13. 1
  +
  -entiri.verilen_downvote
  yeni genel başkan meral akşener hayırlı olsun. bahçeli'den daha erkek olduğu kesin.
 14. 0
  +
  -entiri.verilen_downvote
  genel başkanlık maratonu süresince kendisine, parelel ile ilgili bağlantıları olduğu iftirası (iftira da olmayabilir lan o konu tamamen muamma çünkü...) sıkça atılacak. bence bunları aklama yoluna gitmek yerine savaşını sürdürmelidir. ne olursa olsun böyle bir başkana ihtiyaç var sanırım. (parelelci değilim ama birisinin parelelci olması ve parelelci olma olasılığı olması arasında dünya kadar fark var)
  0yamulmuyorsam türkçe olimpiyatlarına çıkmışlığı vs var. akp'nin kuruluşunda yer aldığı iddialarını da göz önünde bulundurursak bağlantısı olabilir. inş halen daha paralelle irtibat halinde değildir. fukc paralel. - charmander the hot 08.04.2016 23:00:30 |#2601742
  0of kors fak dem al - dranzer 08.04.2016 23:02:03 |#2601748
 15. 0
  +
  -entiri.verilen_downvote
  geçmişi hakkında çok ilginç girdiler bulunan kadın siyasetçi. yaşım gereği çok bilemiyorum tabi. velhasıl, neden bilmiyorum fakat içten içe mhp'nin başına geçsin istiyorum. adaylar arasında en makulü o gibi duruyor. göreceğiz.
 16. 2
  +
  -entiri.verilen_downvote
  duruşu tavrı ve saygılı oluşu ile benim sevgimi kazanmış siyasetçi. (bkz: mhp'ye kadın eli değmeli )
 17. 1
  +
  -entiri.verilen_downvote
  asaletin ve adaletin vücut bulmuş hali. mhp'nin başına gelmesi gereken insan.
 18. 3
  +
  -entiri.verilen_downvote
  http://i.hizliresim.com/rMrP7a.jpg "mhp'nin akp'nin arka bahçesi haline gelmesine izin vermeyeceğiz." diyebilen bir karaktere sahip, devlet gibi kadındır. ben ona devlet ana diyorum. cnn'deki yayında da şirin payzın gibi terörist sevici bir mahlukun önünde harikulade cevaplar vermeyi başarmıştır. ak çomarlar veya kürtçü döl artıkları; kim ne yaparsa yapsın milliyetçi hareketin başına gelecektir. zira atatürk'ün görmek istediği türk kadınına en güzel, en büyük örneklerdendir. bu zamana kadar mhp'ye başındaki adam yüzünden oy vermedim, chp'ye de rezil bir kürtçü partiye dönüştüğü için oy vermeyi bıraktım fakat bu kadın başa gelirse eğer, bir sonraki seçimde oyumu ve çevremdeki onlarca oyu kazanacaktır. kürtçünün de ak çomarların da düşmanı biri var ise, bilin ki o vatan'ı seviyordur.
 19. 0
  +
  -entiri.verilen_downvote
  partinin başına geçerse parti türkçülükten çok daha da sağcı bir parti olacak kanımca. türkcü kimliğini korusa da merkez sağ'dan vazgeçmeyecek. sinan oğan veya ümit özdağ seçilirse, partinin chp seçmeninden de oy çalma imkanı var. türkçü kesime yönelik olacaktır parti. gönlümden geçenler ya sinan ogan yada özdağ ama meral ablamızın da halk gözünde sağlam yeri var. o yüzden meral ablamız seçilir gibime geliyor. tabi kim seçilirse seçilsin mhp'ye olumlu hava getirecek.
 20. 0
  +
  -entiri.verilen_downvote
  o kongreyi er yada geç toplayacak, o kongreden de başkan olarak çıkacak isimdir.
 21. 0
  +
  -entiri.verilen_downvote
  dönüp dönüp dolaşan , bu sene söyledikleri ve savundukları seneye değişecek olan bayan.
 22. 0
  +
  -entiri.verilen_downvote
  mhp'li değilim ama genel başkan olması halinde seçim zamanı mhp'ye oy vermeyi düşünebilirim.
 23. -5
  +
  -entiri.verilen_downvote
  bu kadını medya o kadar şirin gösterdiki.. ama mhp delegeleri tarafından başkan olması istenmeyen biri. çünkü sonradan dahil oldu. sosyal demokrattı bu abla doğru yolun yolsuzluğundan sonra hooppabanak milliyetçi oldu. pek sevmem ben kadın siyasetçi.
  1siyasette döneklere fazla kızmamak lazım. siyasetin özünde var döneklik. - solumpistir 25.05.2016 11:34:00 |#2531493
 24. 1
  +
  -entiri.verilen_downvote
  önümüzdeki genel seçimde oy oranı 20'nin altına düşmez. bir sürpriz ile 25 üstüne bile çıkabilir. güçlü bir hatipliği var. paralel iddiaları hayatımda gördüğüm en boş iddialardan biri. mhp'yi ayağa kaldıracaktır kendisi.
 25. 2
  +
  -entiri.verilen_downvote
  kendisine sonra ülkücü oldu diyen arkadaşlar var. meral akşener ilk aktif ülkücü kadındır beyler. abisi sanırım olaylarda ölenler arasındaydı, sonrasında abisinin arkadaşları tarafından sahip çıkıldı kendisine. ülkücü mücadelede yıllarca aktif rol oynadı. kendisine sonradan ülkücü oldu demek kusura bakmayın da cahilliktir. abisi konusunda tam emin değilim ama meral akşener'in abisiydi galiba. çünkü ahmet tahir can 'ın reis çatlı kitabında okudum diye hatırlıyorum. kitap şuan yanımda olmadığından net bir şey yazamıyorum. bizim milletimiz o kadar sığır bir millet ki şimdi de havuz medyasının "arkasında paralel var." yalanına inanıyor. saray biliyor ki meral akşener mhp'nin başına geçerse mhp'nin oyları artacak, ak parti'den büyük miktarda oy alacak. bırakın ak parti'yi chp'den bile oy alacak. işin özü vazgeçin şu havuz medyasını okumaktan, yalanlarla yaşamaktan. komik oluyor.
  1abisi nihat güler.ve hala yaşıyor komik duruma düşmeyin lütfen.abisinin eski mhp milletvekili olması akşeneri mhp tabanlı yapmaz. - sevketoztrk 25.05.2016 12:19:52 |#2613148
  1kitaba ulaştığım an -ki pazar gününe kadar ulaşırım büyük ihtimal.- yazacağım. özellikle sana yazacağım hocam. komik duruma düşmelik bir şey yok emin olmadığımı söyledim. cemaatçi olduğunu nereden uyduruyorsunuz peki?! neye göre cemaatçi olduğu kanısına varıyorsunuz?! - avarel 25.05.2016 12:22:35 |#3319006
  1hocam bekliyorum kitabında geçiyorsa bilgilenmek isterim tabiki abisi hayatta ama ölmedi.cemaatci olduğu açıklamalarında var zaten fetöcü olmak gururdur diyor ve birçok siyaset hayatındaki olaylara bakılırsa çok rahat görülür zaten. - sevketoztrk 25.05.2016 12:26:53 |#2613277
  butun yorumlari goster (7)
/