Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("çok muhabbet tez ayrılık getirir") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

 • 2
  +2
  -0

  katıldığım atasözüdür. insanların ilk başta fark edemediğiniz ya da bu kadarcıktan ne olacak dediğiniz kötü huylarını zaman geçtikçe daha iyi görüp soğuyorsunuz çünkü.

  oldu o zaman. - rakunettin 07 Mart 2016 23:10
  peki - olduozaman 07 Mart 2016 23:11
  1 bunu söyleyecektim, artılayıp gidiyorum :d - hasbelkader 07 Mart 2016 23:15
  lan adama huyunun kötü olduğunu kabul ettirebiliyor musun ki düzeltesin, bir iki defa alttan alınır ama ilk başlarda - olduozaman 07 Mart 2016 23:18
  aynı kafadayız hasbelkader, yoruma artı :) - olduozaman 07 Mart 2016 23:18
  oldu o zaman - olduozaman 07 Mart 2016 23:27
  1 öyle insanlar var ki ; kötü huylarını saatlerce anlatsan da bssmıyor kafası. hayır öyle bişey yok diyor. anlatıyorsun bak şurda şu oldu burda bu oldu senin şu huyundan oldu. gene basmıyor gene basmıyor. - hasbelkader 08 Mart 2016 00:12
  öylelerine fazla konuşmamak gerek ya, kestirip atmak en mantıklıdır, yorulmazsın en azından - olduozaman 08 Mart 2016 00:14
 • -1
  +3
  -4

  yeni tanışan iki kızın arkadaşlık ilişkisi örnek verilebilir.

  2 saat içinde dünyanın dedikodusunu döndürdükten sonra anlatacak başka insanlar bulmak için birbirlerini terk ederler.

 • 9
  +10
  -1

  böyle bir gerçekte var. yani öyle olduğunu sana da elbet söylemiştir büyüklerin sonra zaten yaşayarak öğreniyorsun. en basiti yeni tanıştığın birini düşün, bu kişiyle herşeyini paylaşıyorsun herşeyi anlatıyorsun enseye tokat göte parmak kıvamına geliyorsun ister istemez bir kız arkadaş ya da bir kanka bu paylaştıklarını yüzüne vuruyor. işte bu samimiyetsizliktir. halbuki çok samimi hissediyordun değil mi? işte öyle değil. atalarımız yanılmıyor onlar hep haklı evet.

  2 kaçan kovalanır diye bir laf var yıllar geçse de eskimeyen - hiperaktif koala 12 Eylül 2016 03:29
 • 4
  +4
  -0

  sırf böyle oluruz diye yakın olmaya korktuğum insanlar var. maalesef doğruluk payı yüksek bi söz.

 • 0
  +0
  -0

  artık konuşulacak yapılacak birşey kalmaz din öğretmenleri imamlar vs mesleği din ile alakalı olan insanlar sevgili olmanın yanlış olduğunu savunurlar nedeni şu olduğunu söylerler. sevgili olup herseyi yaşadığınızda evlendikten sonra yapilacak şeyler standartlaşaçak (bkz: seks ) ve bu ayrılığa sebep olacak kadar büyüyebilecegi olmasıdır. herşeyin fazlası zarar seks'in bile.

 • 1
  +1
  -0

  doğru bir önermedir dostlar. bu sebeple günde 10 saat telefonla görüşen çiftleri hiç anlayamıyorum. ya da ellerinde telefon bık bık her anını yazan çiftlere de anlam veremiyorum. ne buluyorsunuz bu kadar konuşacak ya da bir yerden sonra tıkanmıyor musunuz ? herkesin bir hayatı var bırakın yaşasın yahu. uygun vakitlerde de yaşadıklarınızı paylaşın birbirinizle tabi ama nefes almak önemli. sevgiliniz bile olsa hafif bir mesafenin olması da önemli.

 • 0
  +0
  -0

  katıldığım önermedir.
  mesela ikimizde bunu bildiğimiz için günde bir iki kere mesajlaşır bir kere de telefonla konuşuruz bazen konuşmayız. büyükler ne derse doğru çıkıyor. evlenince zaten her gun görcem yüzünü şekflkdldlekfkd.

 • 12
  +12
  -0

  tecrübe ile sabittir. konuşacak şeyleri çabucak tüketmemek lazım . her şeyi zamanı gelince konuşmak , anı yaşamak gerekir .

 • 0
  +0
  -0

  i̇nsanın içine girince eksileri çoğalıyor ve soğuyorsun azıcıkta olsa mesafe cidden iyi

 • 3
  +3
  -0

  ne kadar bomboş ilişkileriniz var lan sizin. konuşacak bir şey bulamayınca ayrılmak nedir? harbi gereksizsiniz.

 • 0
  +0
  -0

  ne alakası var abi. çok konuşunca birbirinizden bıkacaksanız, konuşacak konu kalmadı diye ayrılacaksanız zaten aranızda iyi bi ilişki yokmuş demektir